Naast Eden Hazard en Thibaut Courtois speelde ook Simon Mignolet dinsdag een heel goede match. De doelman werd met Liverpool wel uitgeschakeld in de Capital One Cup, maar kreeg nadien lof voor zijn prestatie. Ook Chelsea-coach José Mourinho klonk heel positief over Mignolet.
"Hij was fantastisch", zo tekende
Het Laatste Nieuws op. Verder was Mourinho wel kritisch voor Brendan Rodgers. Zo had de coach van Liverpool uitgehaald naar Diego Costa, die enkele gemene overtredingen had begaan. "Brendan en ik hebben een aantal jaren samengewerkt bij Chelsea, maar we zijn verschillende persoonlijkheden."
"Hij praat over Costa, maar ik zou net zo goed over Skrtel kunnen praten. Dat doe ik niet. Hij verschijnt voor de televisiecamera's en spreekt alleen maar over hoe fantastisch Thibaut Courtois was, en hij vergeet Mignolet. Die was geweldig. Hij spreekt over mijn doelman, ik spreek over mijn keeper en de zijne. Ik vergeet de mijne tenminste niet. Hij heeft ons naar de finale geholpen."
LEES OOK:
'Leko houdt adem in: strijd om Tresoldi barst los'