Standard speelt zondagmiddag de klassieker tegen RSC
Anderlecht. Mehdi Carcela is na een pubalgie net op tijd weer fit voor de topper tegen de aartsrivaal uit Brussel.
"Ik wacht vol ongeduld op de Clasico van dit weekend. Het is om zo'n wedstrijden te spelen dat ik voetballer geworden ben. Ik voel me heel goed. Ik heb vertrouwen in de ploeg en we gaan alles geven om die match te winnen", citeert
Het Laatste Nieuws hem in een video op de website van Standard.
"Nu besef ik pas hoeveel ik van het voetbal hou. Ik heb vooral de bal gemist, maar ook de supporters, de druk en de adrenaline. Het wordt een leuke wedstrijd, vooral voor de supporters. Deze Clasico is in gans Europa bekend."
Zijn revalidatie nam maanden in beslag. "Ik heb gedurende vier maanden bijna op de Academie gewoond. Ik had twee of drie trainingen per dag en dan was er nog de verzorging. Ik was gefrustreerd en ontgoocheld, vooral omdat ik de ploeg niet kon helpen."
Carcela kwam tenslotte ook nog eens terug op het vertrek van Ciman. "Het vertrek van Laurent is een groot verlies voor ons, zowel op als naast het veld. Toch wens ik hem veel geluk. Zondag speelt hij zijn laatste wedstrijd, hij zal dus alles willen geven. Ik heb het volste vertrouwen in hem."
LEES OOK:
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"