Mino Raiola heeft het helemaal gehad met Sepp Blatter en denkt erover na om zelf in te grijpen. De Italiaanse zaakwaarnemer denkt erover na om de strijd aan te gaan met de huidige voorzitter van de FIFA.
In juni 2015 zal uit verkiezingen moeten blijken wie de nieuwe voorzitter van de FIFA wordt. Raiola ziet een nieuwe termijn van Blatter niet zitten en overweegt zelfs om zich kandidaat te stellen, zo gaf hij aan in gesprek met
De Volkskrant.
"Ik wil als een olifant door de porseleinkast, van Noord-Korea naar Zuid-Korea", aldus Raiola, die de bezem door de organisatie van de FIFA wil halen. "Ik word al kotsmisselijk als ik eraan denk dat Blatter wordt herkozen. Ik voel een diep verlangen om Blatter te vloeren."
De woorden van Raiola lijken geen loze woorden. De belangenbehartiger zou al met meerdere bonden gesproken hebben om te kijken of hij kans maakt wanneer hij zich kandidaat stelt. "Ik kom wel aan die vijf bonden, als de bonden die hebben toegezegd hun belofte nakomen", aldus Raiola.