Sandy Walsh is ook de komende jaren een speler van KRC Genk. De speler tekende voor twee jaar, met optie voor nog een jaar. Zaakwaarnemer Revien Kanhai van Forza Sports Group is ambitieus.
"Als je kijkt naar de laatste selectie van het vernieuwde Jong Oranje, vind ik dat hij daar absoluut tussen hoort. Zeker gezien het niveau waar hij al jaren op traint, en nu dus ook frequent speelt. Maar we weten dat de KNVB dit soort jongens ook in de gaten houdt", zegt hij over zijn speler.
De Nederlander gaf aan De Morgen ook uitleg over zijn keuze. "Ik zit nu al vier seizoenen bij Genk, waarvan drie seizoenen bij het eerste. Ik ken iedereen en Genk weet wat ze van mij kunnen verwachten. Ik zie Genk op dit moment als de perfecte stap in mijn carrière. Hier kan ik mij ontwikkelen om vervolgens naar een grotere competitie te vertrekken als de tijd daar rijp voor is."
LEES OOK:
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen