Obbi Oulare speelde met twee goals een hoofdrol bij de remonte van
Club Brugge in de bekerpartij tegen KV Mechelen. De aanvaller werd in de tweede helft wel naar de kant gehaald met een lichte hersenschudding. Daags nadien zegt Oulare hoe hij zich voelt.
"Het was een stevig duel", zo blikt hij terug op de webstek van Club. "Meer niet. Mijn tegenstander had meer geluk dan ik. Ik was enkele seconden weg van deze wereld, maar was al weer bij het bewustzijn toen dokter Thierry Daelewyn en kinesist Jan Van Damme bij me kwamen."
"Uit voorzorg ging het nadien richting ziekenhuis, maar daar werd niets ernstig vastgesteld. Een kleine hersenschudding en een stevige buil ter hoogte van mijn oog en wenkbrauw. Ik wil nu niet overkomen als een volleerde prof, maar toch zeg ik: het hoort bij het vak zeker? De hersenschudding verhinderde me alleszins niet zeer goed te beseffen dat ik twee doelpunten had gescoord."
"Ik voelde me gevleid dat de trainer voor mij koos als diepe spits. De prestatie van dinsdagavond smaakt vanzelfsprekend naar meer. De periode dat ik mijn eerste goal tegen Kortrijk scoorde, was ik nog niet klaar om de volle negentig minuten vol te maken. Vandaag durf ik zeggen dat wél aan te kunnen. Het is mijn grote uitdaging voor 2015."
LEES OOK:
‘Club speelt het hard en drijft vraagprijs Ordonez op’