Het Italiaanse Juventus wil zich nog maar al te graag versterken de komende weken. Het heeft hierbij heel wat doelwitten op het oog, maar kijkt nog naar de haalbaarheid van deze spelers.
Volgens de Italiaanse media heeft het nog altijd z'n vizier gericht op Dennis Praet. De Gouden Schoen maakte heel wat indruk in de eigen competitie, maar ook in Europa was hij erg belangrijk voor z'n ploeg. Juventus zou hem dan ook maar al te graag aan z'n elftal toevoegen.
De blessure van Praet kwam echter als slecht nieuws voor de Italiaanse grootmacht. Daarom zouden ze naar verluidt Praet nog wel volgen, maar pas met het oog op volgend seizoen. Zelf gaf Praet al wel aan eerder naar een middenmoter te willen gaan in het buitenland, in plaats van meteen naar een topclub.
LEES OOK:
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'