Woensdagavond greep Victor Vazquez nipt naast de Gouden Schoen. Hij was samen met Dennis Praet de topfavoriet voor de felbegeerde trofee. Vazquez is blij dat heel de hetze ten einde is nu.
"Het is voorbij. En daar ben ik eigenlijk wel blij om. Ik zie er misschien uit als een stille en kalme persoon, maar vanbinnen had ik best wel stress. Bovendien begon de media-aandacht toch wel wat veel te worden. Tijd om ons te focussen op een andere prijs. De trainer verwoordde het deze ochtend perfect tijdens de wedstrijdbespreking", begint Vazquez z'n verhaal aan
Het Laatste Nieuws.
"'We hebben naast de individuele prijzen gepakt, maar we gaan zorgen dat we de collectieve prijzen wél pakken. We zullen de concurrentie pijn doen en gaan voor de dubbel.' Zo zie ik het ook. Het niet winnen van de Gouden Schoen is een extra motivatie om de titel én de beker te pakken. We moéten. Het is nu echt al té lang geleden. Iedereen snakt naar een prijs. Een beker zou ons overigens nog meer vertrouwen geven voor de start van de Play-Offs."
LEES OOK:
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'