FC Barcelona heeft zich donderdagavond eenvoudig geplaatst voor de kwartfinales van de Copa del Rey. Na de heenwedstrijd wonnen de Catalanen nu ook de terugwedstrijd tegen Elche met ruime cijfers.
De heenwedstrijd eindigde op 5-0 in Camp Nou. In Elche zegevierde Barcelona met 0-4. Onder meer Messi, Neymar en Suarez zaten niet in de kern voor deze bekerwedstrijd. Mathieu opende de score met een schitterende vrijschop in de 21ste minuut. Roberto en Pedro tekenden voor de 0-3-ruststand. In de toegevoegde tijd van de tweede helft lukte Adriano nog de 0-4.
In de kwartfinales botst Barcelona op Atlético Madrid, dat donderdagavond stadsrivaal Real uitschakelde. Fernando Torres scoorde twee keer in het 2-2-gelijkspel in Bernabeu.
LEES OOK:
‘Valse start Jesse Bisiwu: verdict bij Barça bekend’