Manchester United verloor zondagnamiddag met 0-1 van Southampton. De ploeg van Louis van Gaal deed dat zonder Radamel Falcao. De Colombiaan moest de wedstrijd vanuit de tribune beleven.
Falcao stond de voorbije vijf wedstrijden nochtans in de basis, maar viel zaterdag gewoon naast de selectie. "Je moet kijken naar wat het team nodig heeft", vertelde Van Gaal daarover aan de
BBC. "Ik wilde op de bank nog vervangers hebben voor Luke Shaw en Angel Di Maria. En we zitten met veel jongens die terugkomen."
Het aanvallend kwartet Rooney-Mata-Di Maria-Van Persie kreeg van de Nederlandse coach de voorkeur tegen Southampton. Ook op de bank was er voor Falcao geen plaats, want daar koos Van Gaal voor de jonge James Wilson.
LEES OOK:
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'