De kans bestaat dat Everton één van z'n zomerse versterkingen al ziet vertrekken. Dat wordt althans gemeld in de lokale media. Er zouden immers gesprekken gestart zijn tussen Samuel Eto'o en Sampdoria.
De aanvaller maakte de overstap van Chelsea naar Everton, maar lijkt nu toch al andere oorden willen op te zoeken. Zijn vertrek zou mogelijk wel goed nieuws zijn voor Romelu Lukaku, die dan toch weer een concurrent ziet verkassen. De kort periode van Eto'o bij Everton was er ook zeker geen met veel hoogvliegers.
Hij werd er nooit de onbetwistbare titularis en wil nu mogelijk z'n carrière nieuw leven inblazen in de Serie A. Eerder speelde hij daar al voor Internazionale. Het is nog niet duidelijk voor welk bedrag Eto'o mag vertrekken.