Geen Thibaut Courtois in doel tegen Newcastle United. De doelman was geblesseerd, maar bij Chelsea liet men vooral verstaan dat men geen risico wou nemen met hun nummer één.
"Thibaut heeft tegen Tottenham een blessure opgelopen", liet assistent-manager Steve Holland na de overwinning tegen Newcastle weten in de Engelse pers. "Als het van vitaal belang was geweest, dan zou hij wel kunnen gespeeld hebben, maar met Petr Cech als doublure was het geen moeilijke denkoefening om tot een beslissing te komen."
Cech hield de nul dus wou de Engelse pers na de wedstrijd wel eens weten of hij volgend duel ook in doel zou staan. "Dat weet ik niet, daar moet de manager over beslissen", was het korte antwoord van de Tsjech.
LEES OOK:
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'