Thorgan Hazard begon niet al te best aan zijn avontuur bij Borussia Mönchengladbach. De Belgische middenvelder zat er vaak op de bank, maar daar is ondertussen toch verandering in gekomen.
"In het begin was het niet altijd even makkelijk. Ik zat vaak op de bank en kreeg maar weinig speelminuten. De eerste weken bij een nieuwe club zijn altijd moeilijk. Je krijgt namelijk te maken met een nieuwe trainer, nieuwe ploeggenoten en een nieuw spelsysteem", aldus Hazard aan
Het Nieuwsblad.
Ondanks alles weigerde Hazard om de handdoek in de ring te gooien en de talentvolle Belg wist uiteindelijk een basisplek te veroveren. "Vanaf november begon ik geregeld te spelen en met succes. Onze club overwintert in de Europa League, we zitten nog altijd in de Duitse beker en bovendien staan we vierde in het klassement."