Dominic Foley zegt zijn werkgever Cercle Brugge dit seizoen vaarwel. Het contract van de aanvaller, die al sinds 2005 in België actief is, loopt immers ten einde. Naar verluidt staat hij wel op de verlanglijstjes van enkele clubs.
Het contract van Foley loopt af en zal niet verlengd worden. De nestor van de ploeg is een dure speler op de loonlijst van
Groen-Zwart. Daarom wil Cercle hem geen verlenging bieden. De 35-jarige middenvelder is nog maar net uit blessure, maar denkt nog niet aan stoppen. Hij praat ondertussen met enkele Ierse ploegen.
De Ier begon zijn carrière in 1994 bij St. James’s Gate. Daar vertrok hij een jaar later om naar Wolverhampton te gaan. Vele ploegen en uitleenbeurten verder, kwam de aanvaller aan in België waar hij meer dan tweehonderd wedstrijden speelde in eerste klasse.
Foley speelt al sinds 2005 in België. Hij werd naar hier gehaald door AA Gent, die hem ontdekte toen hij met zijn ploeg tegen de
Buffalo’s moest spelen in de Intertotocup. In 2009 maakte hij de overgang naar Cercle Brugge, waar hij nu op het einde van het seizoen mag vertrekken.