Binnenkort wordt de Gouden Bal uitgereikt en volgens Diego Maradona is het duidelijk wie moet winnen. Er zijn op dit moment drie spelers over die deze prijs kunnen winnen: Cristiano Ronaldo, Lionel Messi en Manuel Neuer.
Voor Maradona is er één speler duidelijk de favoriet. "Neuer verdient de Gouden Bal het meeste. Ronaldo en Messi hebben een jaar pauze", begint Maradona z'n verhaal aan
De Morgen. Het is opvallend dat hij niet voor z'n landgenoot Messi kiest, die normaal altijd topfavoriet is.
Neuer werd wereldkampioen en pakte de titel met Bayern. Hij heeft dan ook mooie adelbrieven om voor te leggen. Toch lijkt het nog niet zo evident dat een doelman de Gouden Bal wint. Zal het dit jaar anders zijn?
LEES OOK:
Topcoaches clashen: "Híj́ moet de Ballon d'Or winnen"