Racing Genk heeft geprobeerd om een voormalige aanvaller van Paris Saint-Germain en Newcastle United binnen te halen. Dat heeft Fabrice Pancrate zaterdagavond zelf bevestigd in de Franse media.
"Er zijn contacten geweest met Racing Genk, maar ik heb daar omwille van verschillende redenen geen gevolg aan gegeven. België blijft echter een mogelijkheid voor mij als de transfermarkt in Frankrijk zo gesloten blijft. Het liefst zou ik een club vinden die dezelfde ambities heeft als mij, of dat nu in de Ligue 1 of 2 is. Ik heb er nog altijd zin in."
Pancrate zit al sinds de zomer zonder club nadat zijn contract bij Nantes niet werd verlengd. Eerder stond de 34-jarige spits al op de loonlijst van onder andere Guingamp, Le Mans, Paris Saint-Germain, Real Betis, Sochaux en Newcastle United.
LEES OOK:
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’