Thibaut Courtois, Vincent Kompany, Eden Hazard, Nacer Chadli en co gooien meestal hoge ogen in de Premier League maar in 2014 waren de Rode Duivels niet altijd goed. Enkele jongens hoorden het afgelopen jaar zelfs bij de slechtsten van de competitie.
Nu 2014 helemaal achter de rug is, kunnen er lijstjes met statistieken opgesteld worden. Er werd onder andere gekeken naar de slechtste spelers van het afgelopen jaar. In die lijstjes met statistieken duiken ook enkele Rode Duivels op.
Zo ging Simon Mignolet het afgelopen seizoen meermaals in de fout bij Liverpool. Drie keer leverde zo'n fout ook een tegendoelpunt op. Vito Mannone en Tim Howard doen wel nog slechter met vijf en vier fouten.
Romelu Lukaku liep dan weer vaak buitenspel. In het totaal werd hij 30 keer afgevlagd. Dat was twee keer minder dan Emmanuel Adebayor, die het meest van alle spelers in de Premier League offside stond. Ook Christian Benteke staat in de top drie. Hij werd 29 keer teruggefloten.