Anderlecht wil graag een nieuwe centrale verdediger naar Brussel halen om Chancel Mbemba te vervangen tijdens de Afrika Cup. De naam van Alexander Scholz werd al meermaals aan de club gelinkt, maar de verdediger van Lokeren lijkt niet haalbaar.
Als Chancel Mbemba straks naar de Afrika Cup vertrekt, dan heeft Anderlecht een probleem centraal in de defensie. Door de blessure van Bram Nuytinck schieten dan enkel Olivier Deschacht en Michaël Heylen over. Ook Leander Dendoncker kan op die positie wel depanneren.
Daarom wil Besnik Hasi absoluut een nieuwe verdediger. Die moet er eigenlijk al zijn op de eerste dag van de stage. De naam die het meeste aan paars-wit werd gelinkt, is die van Alexander Scholz.
Het lijkt echter uitgesloten dat de IJslander straks in Brussel speelt. Lokeren zou zo'n drie miljoen euro voor hem vragen en dat vinden ze bij Anderlecht te veel. "Hij is steeds minder haalbaar", verduidelijkt Hasi in La Dernière Heure. "Misschien zelfs minder dan het proberen halen van Boussoufa."
LEES OOK:
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi