Brendan Rodgers koos de afgelopen matchen voor een 3-4-3-systeem zonder een targetspits. Zo speelde Raheem Sterling tegen Arsenal als diepste aanvaller bij Liverpool. Rodgers gaf inmiddels ook aan dat deze speelwijze niet bepaald ideaal is voor Mario Balotelli, die vrijdag tegen Burnley nog geschorst is.
"De manier waarop we nu spelen, met veel pressing en loopwerk, is niet echt een speelwijze die bij Mario past", zei de trainer bij de Nederlandse pers. "Mario is een spits die op zijn best is als hij in of in de buurt van het strafschopgebied speelt, maar we hebben hem nog niet op zijn best gezien."
"Het is mijn taak om mijn spelers optimaal te laten presteren. Na zijn straf kan ik hem weer gebruiken. Dat is belangrijk nieuws", aldus nog Rodgers.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Anderlecht, kassa Club en Antwerp’