Eden Hazard heeft in de Franse pers vooruitgeblikt naar het komende EK. Dat gaat in 2016 door in Frankrijk, het land waar de Rode Duivel eerder bij Lille furore maakte. Hazard gaf alvast aan wat zijn droomfinale is.
"Ik droom van een finale Frankrijk-België, met een doelpunt van Eden Hazard op het einde", zo zei de speler van Chelsea. "Dat zou toch niet slecht zijn, hé. De halve finale in het Stade Pierre-Mauroy in Lille, daarna de finale in het Stade de France. Dat hoop ik toch..."
Hazard blikte ook terug op de voorbije jaren bij de Rode Duivels. "Ik heb moeilijke jaren gekend bij de selectie. Nu gaat het goed met deze sterke jonge ploeg. Zo spelen de meesten bij grote clubs. Het doel is om iets te winnen, ook al weten we dat sommige ploegen meer in huis hebben dan ons."
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt