De laatste weken lijkt RSC
Anderlecht weer te kunnen rekenen op een sterke Aleksandar Mitrovic. De jonge aanvaller werkt hard en scoort. Toch wordt z'n seizoen wat gekenmerkt door de wedstrijd tegen Borussia Dortmund. Grote kansen missen, maar ook scoren.
"Mijn prestatie bleef niet beperkt tot die goal en die gemiste kans in de eerste helft, toen ik alleen voor de keeper kwam. Mijn bedoeling was om naar de eerste paal te trappen, maar ik deed precies het tegenovergestelde. Hoe dat komt? Geen idee, het leek een beetje alsof ik zo snel mogelijk van de bal af wilde. Ik was kwaad op mezelf, maar ik ben de richtlijnen van de coach blijven volgen en heb verder gewerkt voor de ploeg", begint hij zijn verhaal aan
Sport/Voetbalmagazine.
"Ik krijg dat stilaan onder de knie. Zoiets zal me niet meer overkomen. Bij de rust vertelde Silvio Proto me: 'Voor een spits is het pas afgelopen na het laatste fluitsignaal.' Ik ben me blijven inzetten en heb rustig gewacht tot ik een goeie voorzet kreeg. Ik heb de bal in het net gekopt, maar het is Anderlecht dat de gelijkmaker heeft gescoord. Vorig seizoen zouden we in matchen tegen Arsenal en Dortmund allang gekraakt zijn voor we in de buurt kwamen van een gelijkmaker. In twee Champions Leaguecampagnes is deze ploeg er enorm op vooruitgegaan."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'