Tijdens de Kerstperiode hebben we veel aandacht voor onze naasten. Ook de voetbalclubs dragen hun steentje bij en tonen hun goed hart.
Zo gingen de spelers en technische staf van Zulte Waregem in een vijftal ziekenhuizen in de regio kinderen bezoeken. Bij Cercle Brugge krijgen enkele Brugse organisaties die zich inzetten voor mensen in kansarmoede gratis tickets voor de wedstrijd tegen Waasland-Beveren. Ook bij Sporting Charleroi houden ze rekening met de minderbedeelden.
Bij RSC
Anderlecht was dinsdag een speciale gast op training. Supporter Tony Aerts uit Arendonk werd enkele maanden geleden slachtoffer van zinloos geweld. Hij belandde in een coma en werd nu uitgenodigd om een training bij te wonen op het oefencomplex van Neerpede. Dat meldden de verschillende clubs in een persbericht of via hun officiële website.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'