Club Brugge zal in januari geen beroep kunnen doen op Mathew Ryan. De doelman moet aan de slag op de Asian Cup met Australië. Bij Club Brugge zijn er wat vraagtekens rond de ideale vervanger voor Ryan.
De Australiër stelt de club echter gerust. "Toch denk ik dat Club Brugge weinig angst hoeft te hebben. Op training is Vladan weer helemaal de oude en ook Sokratis laat een goede indruk na. Hij werkt hard, heeft een goede mentaliteit en haalt tijdens trainingen ook een hoog niveau", begint hij zijn verhaal aan
Het Nieuwsblad.
"Ik ben er Âzeker van dat mijn vervanger - wie dat ook is - het goed zal doen en druk zal zetten op mij. Ja, eigenlijk ben ik zelfs een beetje bang om mijn basisplaats te verliezen. Je weet maar nooit dat iemand de kans krijgt om in een match drie strafschoppen te stoppen en zo de nieuwe nummer één wordt."
LEES OOK:
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'