Eden Hazard moest tijdens de partij tegen Stoke City een verschrikkelijke schop incasseren van Phil Bardsley. De Rode Duivel kwam er vanaf met een aantal schaafwonden en ontsnapte zo aan een zware blessure. Thibaut Courtois, de ploeggenoot van Hazard, reageerde inmiddels op de zware fout.
De doelman laat daarbij blijken dat zo'n overtreding normaal is voor het voetbal van Stoke. "Dat Eden een paar stevige trappen heeft gekregen? Bwa... Eden heeft wat schaafwonden, maar dat hoort bij het voetbal dat Stoke speelt", zo reageerde Courtois bij
Sporting Telenet.
"Dit is Engeland. Ik denk ook niet dat hij iets heeft... Dat hoop ik toch, want de belangrijke matchen komen eraan", aldus de keeper, die ook aangaf dat zijn vorige blessure niet zo erg was. "Als ik me gehaast had, had ik zelfs tegen Hull al kunnen spelen, maar we hebben het rustig aan gedaan."
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt