Leander Dendoncker speelde tegen KV Oostende alweer een puike match voor RSC
Anderlecht. Ook van Aad de Mos kreeg de middenvelder lof toegezwaaid. "Dendoncker is de speler die het spel bij Anderlecht sneller maakt, in tegenstelling tot Kljestan en vooral Defour, die meer in de breedte spelen."
"Hij zoekt direct de lengte van het veld. Wat met Defour dan? Dat wordt een heel heikel punt. Als de trainer lef heeft, geen parkeerplaats gaat zoeken voor een vedette en eerlijk is, dan mag hij dat middenveld niet uit mekaar halen."
"De eerste actie van Dendoncker is dusdanig goed dat de anderen ook meer tijd krijgen, zoals Najar en Acheampong. Zij komen nu sneller in balbezit, waardoor dat moeilijker te dekken is. Die seconden dat je te langzaam bent, dan staat alles vast en gaan ze lopen klagen", aldus De Mos in
Stadion.
LEES OOK:
Sam Kerkhofs bracht Steven Defour op een verrassend pad