De Belgen deden het tijdens de afgelopen groepsfase van de Europa League erg goed, maar twee Rode Duivels staken er bovenuit. Dries Mertens en Kevin De Bruyne werden opgenomen in de ploeg van de eerste ronde.
Na Nieuwjaar zal de strijd om de Europa League echt losbarsten, maar de Belgen blonken in het eerste deel al uit. Rode Duivels Dries Mertens, Kevin Mirallas, Romelu Lukaku, Kevin De Bruyne, Divock Origi en Laurent Ciman scoorden allen al. Ook Paul-José Mpoku, Thorgan Hazard, Laurens De Bock, Tom De Sutter, Massimo Bruno, Nill De Pauw, Hans Vanaken en Maarten Martens vonden de weg naar het doel.
Twee Belgen deden het echter iets beter dan de rest. Dries Mertens en Kevin De Bruyne horen bij de betere spelers van de eerste ronde. Beide Duivels staan in de ploeg van de groepsfase op basis van de statistieken van WhoScored.
LEES OOK:
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing