Donderdag speelt Standard z'n laatste wedstrijd in de Europa League. De troepen van Ivan Vukomanovic zijn al uitgeschakeld en hebben dus niets te verliezen tegen het al geplaatste Feyenoord.
Volgens
Het Nieuwsblad zal Corentin Firo, een negentienjarige speler, z'n debuut mogen maken. Laurent Ciman heeft duidelijk vertrouwen in de jongeling. Dat gaf hij zelf te kennen. "Coco is een goede speler. Hij heeft een uitstekende pass en onderschept veel ballen", begint hij zijn verhaal.
"De coach geeft hem vertrouwen en ik ben er ook gerust in dat hij niet door de mand zal vallen. Hij had misschien al eerder zijn kans moeten krijgen, maar wie ben ik om me daar over uit te laten", aldus Ciman nog over z'n ploeggenoot.
LEES OOK:
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"