Bij RSC
Anderlecht krijgt Aleksandar Mitrovic weer heel wat kritiek. Dit keer gaat het niet om z'n gewicht, maar juist om z'n goede prestaties. Als hij scoort, doet hij immers vaak een vulgair gebaar (zie foto).
Er is heel wat discussie ontstaan rond deze manier van vieren. Michel Verschueren is duidelijk over de situatie in
Het Nieuwsblad. "Die opmerkingen zijn te begrijpen. Het is pedagogisch niet al te correct wat Mitrovic doet. Maar je moet daar niet te veel achter zoeken. Zo'n profvoetballer geeft een match lang het uiterste, als hij dan scoort op het laatste moment komt er al eens zo'n spontane geste bij kijken", klinkt het.
Volgens mensen in de buurt van Mitrovic, en ook volgens de spits zelf, is het helemaal niet vulgair bedoeld. Mensen die hem echt goed kennen, beweren dat hij wil zeggen dat hij de tong van iedereen die hem heeft belachelijk gemaakt of publiekelijk heeft afgemaakt, afknipt.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'