Dit lijkt echt het seizoen te worden van Olivier Deschacht. De linksachter, die momenteel vooral als centrale verdediger speelt, is bezig aan een enorm sterk jaar, misschien wel z'n beste ooit in het shirt van RSC
Anderlecht.
Dinsdagavond had de sterkhouder boven nog eens extra redenen om te vieren. Doordat hij aan de aftrap verscheen tegen Borussia dortmund speelde hij al z'n 81ste Europese wedstrijd in het shirt van de landskampioen. Dat is een record in de geschiedenisboeken van Anderlecht.
Dat aantal zal normaliter nog worden opgedreven met minstens twee wedstrijden. Deschacht is immers een vaste waarden in het elftal en door de derde plaats in hun poule, is Anderlecht zeker van de Europa League, waar ze nog minstens een heen- en terugwedstrijd zullen spelen.
LEES OOK:
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap