Het is niet meteen het seizoen van Mario Balotelli bij Liverpool. De Italiaan scoort erg moeizaam en is totaal niet geliefd door de supporters. Het bestuur van Liverpool nam een risico met zijn aanstelling en moet nu de gevolgen dragen.
De club wil hem maar al te graag van de hand doen, maar volgen Charlie Wyett moet Balotelli niet meer dromen van een topclub. "Balotelli zal niet meer naar een echte topclub kunnen nu. Hij mocht al blij zijn dat Liverpool hem nog wou", begint die z'n verhaal aan de Engelse pers.
"Hij zal nu naar de teams moeten kijken die moeten achtervolgen. Bijvoorbeeld Newcastle of Aston Villa. De kans is immers groot dat die laatste Christian Benteke ziet vertrekken. Balotelli kreeg een unieke kans bij Liverpool, maar heeft ze niet gegrepen."
LEES OOK:
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'