Manchester United-manager Louis van Gaal kan maandag tijdens de Premier League-kraker tegen het Southampton van Ronald Koeman gewoon weer beschikken over Wayne Rooney.
De spits speelde dinsdag niet mee tegen Stoke City door een knieblessure. Na onderzoek bleek dat de schade in het gewricht nihil was en dat Rooney maandag gewoon deel kan uitmaken van de United-aanval in de clash tussen de twee Nederlandse managers. Dat betekent dat de jonge James Wilson, tegen Stoke de vervanger van Rooney, waarschijnlijk weer naar de bank of tribune verwezen wordt.
Van Gaal kan tegen Southampton namelijk ook Radamel Falcao weer negentig minuten inzetten. De manager staat dus voor de lastige keuze om uit Falcao, Rooney en Robin van Persie de twee aanvallers aan te wijzen die tegen Southampton gaan beginnen.
LEES OOK:
United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens