Southampton heeft na de kansloze nederlaag tegen Manchester City ook geen punt weten te pakken bij Arsenal (1-0). Chelsea en Manchester City haalden wel fors uit tegen Tottenham Hotspur en Sunderland.
Lang leek Southampton een punt mee te nemen uit Londen.
The Gunners konden sporadisch gevaarlijk worden, maar slaagden er niet in om de ploeg van Ronald Koeman kapot te spelen. Pas in de slotfase kwamen Danny Welbeck en Monreal dichtbij de goal, maar Fraser Forster hield zijn doel schoon. Het ging mis toen Rode Duivel Toby Alderweireld geblesseerd eraf moest. Koeman had al drie keer gewisseld en tegen tien man kon Alexis Sanchez in de rebound van dichtbij binnen schieten.
Chelsea had ondertussen geen kind aan Tottenham Hotspur. Zonder Diego Costa, die een schorsing uit zat, wisten Eden Hazard en Didier Drogba met twee goals binnen drie minuten het verschil te maken. Het openingsdoelpunt van Hazard was een echte parel. De Rode Duivel zette een knappe combinatie op met Didier Drogba en schoof het leer heerlijk in doel. Een kwartier voor tijd zorgde Loïc Remy voor 3-0. Manchester City kwam bij Sunderland – dat Chelsea dit weekend nog op 0-0 hield – op achterstand. Sergio Aguero maakte echter alweer snel gelijk en hij zorgde ook voor de 1-4. Stevan Jovetic en Pablo Zabaleta scoorden tussendoor. Everton en Hull City deelden de punten door goals van Romelu Lukaku en Sone Aluko (1-1).
LEES OOK:
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'