Dehli Dynamos FC heeft in zijn eerste duel in de Indian Super League 0-0 gelijkgespeeld tegen Pune City FC. Bij Dehli kregen onze landgenoten Kristof Van Hout en Wim Raymaekers een basisplaats van trainer Harm Van Veldhoven.
Alessandro Del Piero begon op de bank, maar mocht na 37 minuten invallen voor de geblesseerde Skoubo. Bij Pune City was David Trezeguet de sterspeler van dienst. Vlak na de pauze kreeg Mads Junker, ex-KV Mechelen, een uitstekende kans voor Dehli, maar hij vond doelman Belardi op zijn weg.
Dehli was in eigen huis de betere ploeg en verdiende een zege, al kon de Nigeriaanse aanvaller Dudu aan de overkant ook nog eens dreigen. Del Piero toonde zich erg bedrijvig. Hij werd bij elke actie luid toegejuicht door het publiek. In de toegevoegde tijd trof Dos Santos voor Dehli nog de paal, maar het bleef dus 0-0.
De Indische competitie duurt nog tot 20 december en wordt betwist door acht ploegen.