De voetbalwereld heeft met gemengde gevoelens gereageerd op de
transfer van Steven Defour. Sportief is iedereen het eens dat het een meerwaarde is voor RSC
Anderlecht. Of het voor de speler de beste keuze is, dan is nog niet duidelijk. Peter Vandenbempt liet zich ook uit over de transfer.
"Voor Defour zelf moet het nog blijken of het een goeie zet is, maar ik denk van wel. Vooral omdat hij de voorbije jaren te weinig gespeeld heeft bij Porto. Het ligt in de lijn van de verwachtingen dat hij een sleutelrol zal spelen in de competitie en de Champions League, zodat hij daarna - hij is nog altijd maar 26 en dat zal toch de bedoeling zijn - weer een stap hogerop kan zetten en het opnieuw kan proberen in het buitenland", begint Vandenbempt zijn verhaal tegenover
Sporza.
Defour komt over van Porto. Zijn passage was er één met ups, maar vooral met downs daar. Dat beseft ook Vandenbempt. "Ik denk dat Defour zelf teleurgesteld zal zijn over zijn periode bij Porto. Hij vertrok als grote patron van Standard en Gouden Schoen. Hoewel hij zeker vooruitgang geboekt zal hebben, denk ik dat hij er meer van verwacht zal hebben."
LEES OOK:
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk