James Rodriguez ruilde na de wereldbeker in Brazilië AS Monaco in voor Real Madrid. De Colombiaan werd topschutter van het
WK met zes doelpunten. Daarvoor ontving hij recent de Gouden Schoen.
"Ik vond ze alle zes wel goed. Ze waren allemaal belangrijk, omdat ze meehielpen aan de overwinning van mijn land. Ik heb de prachtige volley tegen Uruguay volgens mij twintig keer teruggezien. Ik probeer het vaak op de training. Maar als je het honderd keer probeert, gaat de bal er misschien twee keer in", zegt hij op de officiële website van de FIFA.
"Persoonlijk geef ik de voorkeur aan mijn stiftbal tegen Japan. Die goal had iets meer klasse en hij was naar mijn mening wat magischer. Ik probeerde me niet zoveel bezig te houden met deze trofee na onze uitschakeling, maar dat was onmogelijk. Want ik wilde die prijs heel graag winnen. Dit is een droom die uitkomt."
LEES OOK:
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real