Dinsdag verschenen Jelle Van Damme, Sven Kums en Idrissa Sylla voor de Geschillencommissie. De drie gingen niet akkoord met hun schorsingsvoorstel en hebben mogelijk een addertje onder het gras gevonden. Dat meldt
Het Nieuwsblad.
Volgens Pierre Locht van Standard werd er een fout gemaakt. "Het verslag is ondertekend door Alexandre Boucaut, die in deze wedstrijd theoretisch vierde scheidsrechter was. Hoofdscheidsrechter Delferière had dit verslag moeten opstellen. Wij vragen dus de vrijspraak op basis van een nietig scheidsrechtersverslag. Het reglement moet nu eenmaal gevolgd worden", klinkt het bij Standard.
Het was een wedstrijd om niet snel te vergeten tussen Standard en Zulte Waregem. Vier rode kaarten en drie strafschoppen waren de kruiden voor een pittige partij. Mogelijk krijgen de geschorsten nu toch vrijspraak door een administratieve fout van de wedstrijdleiding.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zoekt oplossing, toekomst Club’