Volgens Bayern München-trainer Jupp Heynckes is Arjen Robben snel weer inzetbaar voor de Duitsers. De 27-jarige aanvaller kan dinsdagavond, wanneer het Nederlands elftal een EK-kwalificatieduel afwerkt met Finland, vanwege een schaambeenblessure nog niet in actie komen.
Sinds half augustus heeft Robben, die met zijn werkgever kan praten over een contractverlenging, last van de kwetsuur. Ook de kwalificatiewedstrijd tegen San Marino (11-0 winst) moest hij aan zich voorbij laten gaan. Heynckes denkt dat zijn speler snel weer fit en inzetbaar is.
De oefenmeester verwacht volgende week weer een beroep te kunnen doen op de Bedummer. Dan zal Bayern tegenover Villarreal staan in de Champions League. Ook is er bij de Duitse club nog goede hoop dat ook SC Freiburg zaterdag kan rekenen op Robben als tegenstander.