In zijn jeugdjaren speelde Michy Batshuayi onder meer voor RSC
Anderlecht, waar hij op zijn vijftiende wegens disciplinaire redenen werd weggestuurd. "Het is toch normaal dat ik diep ontgoocheld was?", zegt de aanvaller van Standard in
Het Nieuwsblad.
"Ik had het seizoen ervoor vijftig goals gemaakt en moest plots weg. Men zei me: je bent een van onze betere spelers, maar door je gedrag kan je niet blijven. Het waren nochtans kleine probleempjes. Te laat komen, wat roepen tijdens de match enzo."
"Het is toch lang blijven hangen. Gelukkig heb ik mijn hoofd kunnen vrijmaken, eerst bij FC Brussels en dan bij Standard. Ik heb hier ook nog wel enkele stommiteiten uitgehaald, maar ze slaagden er hier wel in mij in het gareel te krijgen. Ze hadden het geduld dat Anderlecht niet kon opbrengen."
LEES OOK:
Kassa rinkelt: Anderlecht is Saliba definitief kwijt