Simone Scuffet staat op de verlanglijst van Arsenal, AC Milan en Juventus. De zeventienjarige doelman van Udinese gooit hoge ogen met spectaculaire reddingen en is de nationale doelman van de Italiaanse U19.
Internazionale kan erover meespreken: de Milanese spelers deden alles wat ze konden om de tiener op de vorige speeldag te passeren, maar keerden van een kale reis en met één punt terug naar het noorden van Italië. Die indrukwekkende prestatie heeft ervoor gezorgd dat enkele topclubs het toptalent wel zien zitten. Bij Milan speelt Marco Abbiati (37 jaar), bij Arsenal is Arsène Wenger gecharmeerd door elke tiener met een voetbaltoekomst en bij Juventus ziet men in Scuffet een mogelijke vervanger van Gianluigi Buffon (36 jaar).
Voor Udinese en Scuffet gaat het hard: hij speelde begin februari pas zijn eerste wedstrijd voor de club uit Calcio. In zijn negen wedstrijden in de Serie A kreeg de tiener nog maar tien doelpunten binnen.