Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager van Heesters na berichtgeving van RTL Boulevard. Volgens beide partijen is het besluit in goed overleg genomen.
LEES OOK: Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’
RelatiebomIn een korte verklaring laat de manager weten dat Hoedt en Heesters dankbaar terugkijken op hun tijd samen. Ze vragen om rust en begrip om de breuk op hun eigen manier te verwerken.
Eerdere breuk en verzoening
De 31-jarige Hoedt en de 29-jarige Heesters kregen in 2020 een relatie. In maart 2023 gingen de twee al eens uit elkaar, na geruchten over ontrouw die rondgingen op sociale media.
Na een breuk van ongeveer een half jaar vonden ze elkaar toch weer terug. Die hernieuwde relatie blijkt nu alsnog definitief voorbij.
Moeilijke periode voor Heesters
In november 2024 maakte Emma Heesters bekend dat bij haar baarmoederhalskanker was vastgesteld.
In die zware periode kreeg ze steun van Hoedt, al gebeurde dat grotendeels op afstand. De verdediger speelt momenteel bij Al Shabab in Saoedi-Arabië.
Internationale loopbaan van Hoedt
Wesley Hoedt bouwde door de jaren heen een internationale carrière op. De verdediger speelde onder meer in Italië en Engeland, maar was ook actief in België. Daar droeg hij het shirt van zowel Anderlecht als Antwerp, voordat hij zijn loopbaan vervolgde in het Midden-Oosten.
Maarten Coenen