Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te maken met zijn journalistieke kwaliteiten, meer met allerlei randzaken. Desondanks zorgde hij op een verrassende manier voor een hoogtepunt, nu komt er echter een zware clash aan.
LEES OOK: Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment
Vier op een rij?Ruben Van Gucht schuift vanavond opnieuw aan in De Slimste Mens ter Wereld. Voor de derde aflevering op rij probeert de sportjournalist zich staande te houden, al wordt zijn parcours er niet bepaald eenvoudiger op.
De VRT-man, die al jaren dé vaste stem is bij allerlei grote sportevenementen krijgt plots iemand tegenover zich die hij maar al te goed kent uit zijn commentaarhokje.
Van Aert maakt opvallende entree
Wout van Aert, de internationale wielertopper, neemt vanavond plaats in de stoel naast Van Gucht. Een verrassende ontmoeting, want normaal zijn hun rollen omgekeerd: Van Gucht analyseert, beschrijft en fileert elke versnelling van Van Aert — maar deze keer zitten ze schouder aan schouder, mét een buzzknop tussen hen in.
Van Gucht deelde eerder vandaag een prikkelende foto op Instagram, waarop hij met een viool poseert. Zijn bijschrift — “Voor Vorst, voor vrijheid en voor van Aert” — zorgde meteen voor speculaties en verwachtingen.
Fans lezen er een subtiele uitdaging in: een kwinkslag naar de wielrenner én naar de quizavond die eraan komt. Ongetwijfeld krijgen we een vurige clash te zien tussen twee BV's uit de sportwereld.
Maarten Coenen