Brusselmans breekt: 'Gigantisch tranendal om zoontje Roman'

door
Brusselmans breekt: 'Gigantisch tranendal om zoontje Roman'

Eén van de langst 'zittende' BV's is ondertussen Herman Brusselmans. De schrijver/columnist bouwde ook een mooie carrière uit in de voetbalwereld, zo dook hij al heel vaak op als analist. Nu deed Brusselmans een hartverscheurend bericht over zoontje Roman uit de doeken.

LEES OOK: Toby Alderweireld grijpt naar de keel met tragisch nieuws

Ex-voetballer wordt literair wonder

Herman Brusselmans is al decennialang een van de meest opvallende stemmen in de Vlaamse literatuur. Geboren in Hamme en aanvankelijk actief als voetballer bij onder andere SK Berlare, vond hij in de jaren ’80 zijn roeping in de literatuur.

Met romans als De man die werk vond, Zul je mij altijd graag zien?, en Ex-drummer vestigde hij zijn naam als provocateur, maar ook als een scherpe, taalvaardige observator van de menselijke dwaasheid.

Brusselmans staat bekend om zijn compromisloze stijl, doordrenkt met sarcasme, zelfspot, seks, en maatschappijkritiek — elementen die zijn werk zowel geliefd als verguisd maken. Maar naast zijn meer dan zeventig boeken is er één plek waar zijn stem minstens even krachtig klinkt: in zijn wekelijkse column in Humo.

'Lena ontfermde zich over hem'

Daarin opent de schrijver ook regelmatig zijn hart. Zo was er in zijn recente column aandacht voor zijn zoontje Roman, al was het eerder een pijnlijk moment dat de revue passeerde.

"Ineens zag ik hoe m’n zoontje Roman, dat heen en weer aan het rennen was, ten val kwam en z’n hoofd stootte tegen de harde vloer, waarna hij hartstochtelijk begon te huilen. Zowel m’n vriendin Lena als ik ontfermde zich over hem, troostte hem en gaf hem kusjes op de buil, die zich al meteen zichtbaar toonde. Het ventje was erg moe, dus we zetten hem in z’n maxicosi en liepen naar huis, waar Roman in bed werd gelegd en meteen in slaap viel." Zo kwam finaal alles nog goed met de zoon van Herman en Lena.

Wat vind jij van Herman Brusselmans als columnist/persoon?

Meest recent

Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

188
188
Toby Alderweireld grijpt naar de keel met tragisch nieuws

Hij was jarenlang een rots in de branding bij Ajax, Atlético Madrid, Tottenham, Antwerp ...

443
443
Eric Goens met onthulling over BV die inslaat als een bom

Eric Goens is zonder twijfeld één van de bekendste supporters van Club Brugge. De ...

125
125
Vanheusden emotioneel na blessurehel: "Papa's grootste fan"

Voor Zinho Vanheusden is zijn leven voorlopig een onwaarschijnlijke emotionele rollercoaster ...

145
145
Fred Vanderbiest pakt stevig uit: "Eén keer in vijf jaar!"

Fred Vanderbiest is uitstekend begonnen aan zijn 'T1-loopbaan' bij KV Mechelen. Malinwa kampeert al ...

178
178
Topper ontspoort: Lyra-Lierse en Hasselt botsen keihard

In Eerste Nationale stond gisterenavond met Lyra-Lierse tegen Sporting Hasselt een heuse topper op ...

153
153
Ruben Van Gucht pakt uit met sensationele carrièrewending

Ruben Van Gucht, de bekende sportjournalist en VRT-gezicht, heeft opnieuw voor opschudding gezorgd. ...

67
67
Van Crombrugge en Vanessa verbazen opnieuw: “Niemand zag dit aankomen”

Vanessa D'Hooghe en Hendrik Van Crombrugge verrasten de voetbalwereld goed één jaar ...

707
707
Anderlecht-fans schrikken: Willy Sommers maakt intrede

Willy Sommers moeten we ongetwijfeld niet aan u voorstellen. De man is één van de ...

315
315
Ruben Van Gucht is het spuugzat: "Zo wil ik het zien!"

Ruben Van Gucht lag deze week andermaal zwaar onder vuur, vanwege een incident waarbij hij ...

140
140
Marc Degryse in tranen: "Het gemis valt niet te beschrijven"

Marc Degryse kennen we doorgaans als een zeer gedreven en goedlachse analist. De oud-Rode Duivel ...

1482
1482
RAFC-fan Viktor Verhulst incasseert genadeloze klap van Gert

Antwerp-fan Viktor Verhulst is niet alleen bekend als tv-maker, dj en zoon van Gert. Achter de ...

166
166
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

202
202
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

139
139
Heeft Sam Kerkhofs plots een tweede ploeg in handen?

Aster Nzeyimana en Sam Kerkhofs: twee bekende koppen, elk in hun eigen domein, maar met meer gemeen ...

141
141
Olivier Deschacht volledig afgemaakt: "Grootste dommerik"

Olivier Deschacht, jarenlang een vertrouwd gezicht op het veld bij RSC Anderlecht, heeft de ...

655
655
Ruben Van Gucht onder vuur: justitie gaat tot op het bot

Ruben Van Gucht, al jarenlang een van de bekendste sportankers van de VRT en een vertrouwde stem ...

182
182
Tom Waes breekt volledig: 'Ernstig misbruik duikt op'

Na een bewogen jaar staat Antwerp-fan Tom Waes weer op, dat bewijzen de kijkcijfers van Reizen Waes. ...

557
557
Oktoberfest loopt uit de hand: Sané compleet door het lint

Het is Oktoberfest in München en voormalige Bayern-speler Leroy Sané keerde even terug ...

190
190
René Van der Gijp in shock: 'Op staande voet ontslagen'

René van der Gijp is doorgaans goed voor een lach en een kwinkslag. Onze Noorderbuur maakt ...

251
251
Olivier Deschacht is het kotsbeu: "Wat hij gedaan heeft..."

Wat zit er écht achter de blik van Olivier Deschacht? De voormalige topverdediger – ...

428
428
Fans in angst: grote zorgen om Jan Boskamp

Voor een icoon als Jan/Johan Boskamp zijn het niet de meest prettige jaren geweest. De Nederlander ...

1558
1558
Harde kern Lille verbaast met tifo, Tom Van Grieken jubelt

Voor de topper tussen Lille en PSG (1-1) pakten de thuisfans uit met een opmerkelijk spandoek. Er ...

262
262
Courtois belachelijk gemaakt: "Rommel uit Anderlecht"

Thibaut Courtois mocht vorige week (even) proeven van de kapiteinsband bij Real Madrid. Een grote ...

598
598
“Bezopen kop!” – Brusselmans richt pijlen op Tom Waes

Tom Waes mag dan al jarenlang de gouden jongen van de openbare omroep zijn, sinds zijn dronken crash ...

456
456

Meer sportnieuws