Zowel Olivier Deschacht als doelman Davino Verhulst kenden een prachtige carrière in de Jupiler Pro League. De twee gingen nadien professioneel elk een andere weg uit maar vonden elkaar nu in een nieuwe sportieve uitdaging.
Clubheld met ongekende statistieken
De naam van Deschacht zal altijd verbonden blijven aan RSC Anderlecht. De verdediger werd meermaals 'afgeschreven' maar heroverde ook elke keer weer zijn plaats in het basiselftal van Paars-Wit.
'Oli' won in zeventien jaar tijd maar liefst negen keer de landstitel. Tijden waaraan de Paars-Witte fans met nostalgie terugkijken na jaren van droogte onder het bewind van Coucke/Vandenhaute. Deschacht heeft ondertussen zijn eigen 'Sportsbar'.
Afsluiten op absoluut hoogtepunt
Ook doelman Davino Verhulst kan terugblikken op een mooie loopbaan. De man uit Beveren was jarenlang aan de slag in Genk maar kende ook nog mooie avonturen in Nederland (Willem II) en Cyprus (Apollon).
Afsluiten deed hij bij The Great Old, waar hij als reservedoelman mee de landstitel veroverde in 2023. Het afgelopen jaar kwam Verhulst nog in actie bij Belisia Bilzen (eerste amateur), komend seizoen gaat hij aan de slag bij Ekeren (tweede provinciale). Professioneel dook hij de wereld in van de sportkleding (Dare).
Sportieve uitdaging
Olivier en Davino zijn nog steeds goede vrienden en zijn... zowaar te bewonderen op een padelveld. De twee doen momenteel mee aan het toernooi P300 te Kontich en wonnen in de poulefase hun 3 wedstrijden. Morgen kan u het duo bewonderen (voor de finaleronde) vanaf de middag ongeveer in de Antwerp Padel Club te Kontich.