Sylvie Meis onthult pijnlijk verhaal over Rafael Van der Vaart

door
Sylvie Meis onthult pijnlijk verhaal over Rafael Van der Vaart

Voormalige Oranje-international Rafael Van der Vaart en Sylvie Meis waren ooit een showbizzkoppel in de voetbalwereld, maar het koppel is al een tijdje uit elkaar. De Nederlandse voormalige presentatrice van TMF vertelde in een documentaire over haar relatie met Van der Vaart.

Van der Vaart speelde onder meer bij Ajax, HSV en Real Madrid en was jarenlang samen met Meis. In ‘The TMF Story’ onthulde ze een pijnlijk verhaal over de voormalige middenvelder. Het was niet allemaal ‘glitter en glamour’, zo laat Meis weten.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Geen roze wolk

Meis wist aanvankelijk niet wie Van der Vaart was. De relatie ging ook niet zoals ze verwachtte. "Terwijl je eigenlijk in een soort van roze wolk-situatie zou moeten zijn en gewoon heerlijk van je verliefdheid en succes zou moeten kunnen én mogen genieten, was dat voor mij wel anders. Ik had heel erg onderschat wat het betekent om met een enorm populaire voetballer als Rafael te daten, die ook nog eens Ajacied is. Heel Nederland had een mening."

Ook Meis kreeg veel haat in haar schoot geworpen in Nederland. Spreekkoren zoals ‘de hoer van Amsterdam’ deden erg veel pijn. Van der Vaart legde toen een officiële klacht neer bij de KNVB. "Het was op dat moment zo nieuw en zo op de vrouw af, dat er echt Kamervragen gesteld werden. Je beledigt iemand tot op het bot, publiekelijk en in groten getale. De vraag was dus of dat getolereerd moest worden, of dat de wedstrijd dan stilgelegd moet worden."

Dreigbrieven

Meis kreeg veel dreigbrieven en voelde zich niet meer veilig. "Als dat allemaal gebeurt, je voelt zo veel agressie en krijgt dreigbrieven; ja dan ga je wel nadenken. Hoe veilig ben je dan nog als je bijvoorbeeld op locatie een programma aan het doen bent? De programma's waren zo leuk en het was zo gaaf, maar op het moment dat je je niet veilig voelt en je begint bang te worden voor grote groepen mensen...”

Uiteindelijk ging het zo ver dat Van der Vaart een bodyguard moest inhuren. Meis liet haar leven als presentatrice achter zich en volgde de ex-middenvelder naar het buitenland. "Bij TMF hadden ze dit ook nog nooit meegemaakt. Ik voel me niet meer veilig, ik wil dit niet meer, ik wil de druk niet meer. Ik vind het heel jammer, want dit was mijn grote droom. Maar alles wat ik wilde was stoppen: en dat deden we en ik liet alles achter.”

Vind jij beledigende spreekkoren richting iemand persoonlijk erover gaan?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

31
31
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

8
8
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

83
83
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

34
34
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

72
72
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

31
31
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

133
133
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

311
311
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

33
33
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

643
643
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

158
158
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

145
145
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

145
145
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

107
107

Meer sportnieuws