Sylvie Meis onthult pijnlijk verhaal over Rafael Van der Vaart

41 stemmen
Sylvie Meis onthult pijnlijk verhaal over Rafael Van der Vaart

Voormalige Oranje-international Rafael Van der Vaart en Sylvie Meis waren ooit een showbizzkoppel in de voetbalwereld, maar het koppel is al een tijdje uit elkaar. De Nederlandse voormalige presentatrice van TMF vertelde in een documentaire over haar relatie met Van der Vaart.

Van der Vaart speelde onder meer bij Ajax, HSV en Real Madrid en was jarenlang samen met Meis. In ‘The TMF Story’ onthulde ze een pijnlijk verhaal over de voormalige middenvelder. Het was niet allemaal ‘glitter en glamour’, zo laat Meis weten.

LEES OOK: Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Geen roze wolk

Meis wist aanvankelijk niet wie Van der Vaart was. De relatie ging ook niet zoals ze verwachtte. "Terwijl je eigenlijk in een soort van roze wolk-situatie zou moeten zijn en gewoon heerlijk van je verliefdheid en succes zou moeten kunnen én mogen genieten, was dat voor mij wel anders. Ik had heel erg onderschat wat het betekent om met een enorm populaire voetballer als Rafael te daten, die ook nog eens Ajacied is. Heel Nederland had een mening."

Ook Meis kreeg veel haat in haar schoot geworpen in Nederland. Spreekkoren zoals ‘de hoer van Amsterdam’ deden erg veel pijn. Van der Vaart legde toen een officiële klacht neer bij de KNVB. "Het was op dat moment zo nieuw en zo op de vrouw af, dat er echt Kamervragen gesteld werden. Je beledigt iemand tot op het bot, publiekelijk en in groten getale. De vraag was dus of dat getolereerd moest worden, of dat de wedstrijd dan stilgelegd moet worden."

Dreigbrieven

Meis kreeg veel dreigbrieven en voelde zich niet meer veilig. "Als dat allemaal gebeurt, je voelt zo veel agressie en krijgt dreigbrieven; ja dan ga je wel nadenken. Hoe veilig ben je dan nog als je bijvoorbeeld op locatie een programma aan het doen bent? De programma's waren zo leuk en het was zo gaaf, maar op het moment dat je je niet veilig voelt en je begint bang te worden voor grote groepen mensen...”

Uiteindelijk ging het zo ver dat Van der Vaart een bodyguard moest inhuren. Meis liet haar leven als presentatrice achter zich en volgde de ex-middenvelder naar het buitenland. "Bij TMF hadden ze dit ook nog nooit meegemaakt. Ik voel me niet meer veilig, ik wil dit niet meer, ik wil de druk niet meer. Ik vind het heel jammer, want dit was mijn grote droom. Maar alles wat ik wilde was stoppen: en dat deden we en ik liet alles achter.”

Vind jij beledigende spreekkoren richting iemand persoonlijk erover gaan?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

71
71
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

69
69
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

127
127
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

181
181
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

209
209
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

325
325
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

72
72
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

605
605
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

668
668
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

354
354
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

456
456
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

217
217
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

78
78
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

122
122
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

729
729
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

233
233
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

176
176
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

446
446
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

117
117
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

640
640

Meer sportnieuws