Sylvie Meis onthult pijnlijk verhaal over Rafael Van der Vaart

41
Sylvie Meis onthult pijnlijk verhaal over Rafael Van der Vaart

Voormalige Oranje-international Rafael Van der Vaart en Sylvie Meis waren ooit een showbizzkoppel in de voetbalwereld, maar het koppel is al een tijdje uit elkaar. De Nederlandse voormalige presentatrice van TMF vertelde in een documentaire over haar relatie met Van der Vaart.

Van der Vaart speelde onder meer bij Ajax, HSV en Real Madrid en was jarenlang samen met Meis. In ‘The TMF Story’ onthulde ze een pijnlijk verhaal over de voormalige middenvelder. Het was niet allemaal ‘glitter en glamour’, zo laat Meis weten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’

Geen roze wolk

Meis wist aanvankelijk niet wie Van der Vaart was. De relatie ging ook niet zoals ze verwachtte. "Terwijl je eigenlijk in een soort van roze wolk-situatie zou moeten zijn en gewoon heerlijk van je verliefdheid en succes zou moeten kunnen én mogen genieten, was dat voor mij wel anders. Ik had heel erg onderschat wat het betekent om met een enorm populaire voetballer als Rafael te daten, die ook nog eens Ajacied is. Heel Nederland had een mening."

Ook Meis kreeg veel haat in haar schoot geworpen in Nederland. Spreekkoren zoals ‘de hoer van Amsterdam’ deden erg veel pijn. Van der Vaart legde toen een officiële klacht neer bij de KNVB. "Het was op dat moment zo nieuw en zo op de vrouw af, dat er echt Kamervragen gesteld werden. Je beledigt iemand tot op het bot, publiekelijk en in groten getale. De vraag was dus of dat getolereerd moest worden, of dat de wedstrijd dan stilgelegd moet worden."

Dreigbrieven

Meis kreeg veel dreigbrieven en voelde zich niet meer veilig. "Als dat allemaal gebeurt, je voelt zo veel agressie en krijgt dreigbrieven; ja dan ga je wel nadenken. Hoe veilig ben je dan nog als je bijvoorbeeld op locatie een programma aan het doen bent? De programma's waren zo leuk en het was zo gaaf, maar op het moment dat je je niet veilig voelt en je begint bang te worden voor grote groepen mensen...”

Uiteindelijk ging het zo ver dat Van der Vaart een bodyguard moest inhuren. Meis liet haar leven als presentatrice achter zich en volgde de ex-middenvelder naar het buitenland. "Bij TMF hadden ze dit ook nog nooit meegemaakt. Ik voel me niet meer veilig, ik wil dit niet meer, ik wil de druk niet meer. Ik vind het heel jammer, want dit was mijn grote droom. Maar alles wat ik wilde was stoppen: en dat deden we en ik liet alles achter.”

Vind jij beledigende spreekkoren richting iemand persoonlijk erover gaan?

Meest recent

Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

31
31
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

41
41
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

402
402
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

116
116
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

102
102
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

81
81
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

111
111
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

48
48
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

218
218
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

481
481
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

45
45
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

194
194
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

112
112
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

102
102
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

171
171
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

126
126
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

43
43
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

236
236
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

439
439
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

83
83
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

254
254
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

921
921
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

300
300
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

425
425
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

280
280

Meer sportnieuws