Brecel stoot door na prachtige 'remontada' en spraakmakend interview

door
Brecel stoot door na prachtige 'remontada' en spraakmakend interview

Luca Brecel kwam de afgelopen dagen voor de eerste keer in actie op het WK Snooker. Tegen Ryan Day leek het even stevig fout te lopen, waarna een prachtige remontada volgde en een spraakmakend interview.

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Duik op wereldranglijst of nieuwe stunt?

Voor Brecel staat er behoorlijk wat op het spel bij dit WK. Twee jaar geleden pakte onze landgenoot de wereldtitel en een stevige som van ruim 500.000 euro.

Net dat geld verliest de Limburger na dit toernooi op de wereldranglijst. Enkel bij een goede prestatie (liefst de finale of winnen) behoudt Brecel zijn plaatsje bij de absolute wereldtop.

In de eerste ronde nam The Belgian Bullet het gisteren op tegen Ryan Day. Zeker geen onhaalbare kaart, al begon de partij desastreus voor Brecel. In de eerste sessie kwam hij maar liefst 1-5 achter (er moeten tien frames gewonnen worden).

Onze landgenoot rechtte nadien echter knap de rug en kwam terug tot 4-5. Gisteren volgde de beslissende (namiddag)sessie, kon The Belgian Bullet de situatie helemaal rechttrekken?

Risicovol en aantrekkelijk snooker

Brecel kwam meteen 6-4 achter maar kwam vervolgens volledig onder stoom. Van de laatste 11 frames pakte onze landgenoot er maar liefst 9 (!) om uiteindelijk met 7-11 te zegevieren.

Na afloop stond Luca ook nog de pers te woord en dat zorgde voor... een spraakmakend interview. “Het is een beetje alles of niets. Het is de manier waarop ik speel en ik ben te lui om daar iets aan te veranderen. Mijn speelstijl is uniek. Saai kan het niet genoemd worden. Er is geen plan B. Met de manier waarop ik speel, moet alles werken. En als het niet lukt, ga ik naar huis.” Aldus Brecel, die de druk zichtbaar van zich laat afglijden.

Zal Brecel nog verder doorstoten?

Meest recent

"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

9
9
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

328
328
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

132
132
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

17
17
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

72
72
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

68
68
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

85
85
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

297
297
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

44
44
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

439
439
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

267
267
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

371
371
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

32
32
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

73
73
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

127
127
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

75
75
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

467
467
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

173
173
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

347
347
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

490
490
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

302
302
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

249
249

Meer sportnieuws