Ruben Van Gucht gooit alle registers open: "Zeer pijnlijke breuk"

123 stemmen
Ruben Van Gucht gooit alle registers open:

Hij is ondertussen één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Ruben Van Gucht. Het sportanker wordt ingezet voor tal van belangrijke opdrachten en heeft daarnaast nog een paar gesmaakte programma's. In een spraakmakend interview kwam hij nu met een opvallende bekentenis.

LEES OOK: Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

VRT-sportanker ligt onder vergrootglas

Ruben Van Gucht is nog steeds maar 38 jaar oud maar lijkt al eeuwig mee te draaien bij de VRT. Het blonde sportanker is dan ook aanwezig bij zowat alle belangrijke sportevenementen.

In deze periode is dat voornamelijk het wielrennen, waar Ruben doorgaans met sidekick Ine Beyen het commentaar voorziet bij de vrouwenwedstrijden. 

Ook het privé-leven van Ruben ligt al enige tijd onder een vergrootglas. Van Gucht houdt er immers een aparte relatiestijl op na, waarbij hij getrouwd is met Blanka Vlasic maar daarnaast nog andere amoureuze relaties heeft.

Pijnlijke breuk(en)

In een interview met Primo deed Van Gucht op dat vlak een spraakmakende bekentenis. Zo stond hij op heel jonge leeftijd al eens op het punt om te trouwen. "Met mijn eerste vriendin, met wie ik vier à vijf jaar samen was. We hadden samen een huis gekocht, samen met haar ouders, maar zes maanden voor het huwelijk, zag ik dat allemaal niet meer zitten. We waren de lening van dat huis, een hoeve die we gingen uitbouwen tot kangoeroewoning, al aan het afbetalen en ik heb toen gewoon gezegd dat ze mijn deel mochten houden."

Ook aan zijn 'nieuwe' relatiestijl ging een pijnlijk breuk vooraf, met zijn eerste vrouw Laurence. “Ik moet wel de hand in ­eigen boezem steken: ik heb daar ook een weg in afgelegd en dat was ook de ­reden van mijn scheiding. Ik heb daar heel veel spijt van, want mijn ex heeft dat niet verdiend. Laurence is een fantastische vrouw en ik heb nog heel veel contact met haar." Aldus Ruben, die nog het co-ouderschap deelt met zijn ex over één van hun honden.

Heeft u ondertussen begrip voor zijn 'nieuwe' relatiestijl?

Meest recent

Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

1
1
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

14
14
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

94
94
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

51
51
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

93
93
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

101
101
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

117
117
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

394
394
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

129
129
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

109
109
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

326
326
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

244
244
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

78
78
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

562
562
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

210
210
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

162
162
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

480
480
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

227
227
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

347
347
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

438
438
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

823
823
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

318
318
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3837
3837
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

75
75
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

99
99

Meer sportnieuws