Ruben Van Gucht gooit alle registers open: "Zeer pijnlijke breuk"

123 stemmen
Ruben Van Gucht gooit alle registers open:

Hij is ondertussen één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Ruben Van Gucht. Het sportanker wordt ingezet voor tal van belangrijke opdrachten en heeft daarnaast nog een paar gesmaakte programma's. In een spraakmakend interview kwam hij nu met een opvallende bekentenis.

LEES OOK: Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

VRT-sportanker ligt onder vergrootglas

Ruben Van Gucht is nog steeds maar 38 jaar oud maar lijkt al eeuwig mee te draaien bij de VRT. Het blonde sportanker is dan ook aanwezig bij zowat alle belangrijke sportevenementen.

In deze periode is dat voornamelijk het wielrennen, waar Ruben doorgaans met sidekick Ine Beyen het commentaar voorziet bij de vrouwenwedstrijden. 

Ook het privé-leven van Ruben ligt al enige tijd onder een vergrootglas. Van Gucht houdt er immers een aparte relatiestijl op na, waarbij hij getrouwd is met Blanka Vlasic maar daarnaast nog andere amoureuze relaties heeft.

Pijnlijke breuk(en)

In een interview met Primo deed Van Gucht op dat vlak een spraakmakende bekentenis. Zo stond hij op heel jonge leeftijd al eens op het punt om te trouwen. "Met mijn eerste vriendin, met wie ik vier à vijf jaar samen was. We hadden samen een huis gekocht, samen met haar ouders, maar zes maanden voor het huwelijk, zag ik dat allemaal niet meer zitten. We waren de lening van dat huis, een hoeve die we gingen uitbouwen tot kangoeroewoning, al aan het afbetalen en ik heb toen gewoon gezegd dat ze mijn deel mochten houden."

Ook aan zijn 'nieuwe' relatiestijl ging een pijnlijk breuk vooraf, met zijn eerste vrouw Laurence. “Ik moet wel de hand in ­eigen boezem steken: ik heb daar ook een weg in afgelegd en dat was ook de ­reden van mijn scheiding. Ik heb daar heel veel spijt van, want mijn ex heeft dat niet verdiend. Laurence is een fantastische vrouw en ik heb nog heel veel contact met haar." Aldus Ruben, die nog het co-ouderschap deelt met zijn ex over één van hun honden.

Heeft u ondertussen begrip voor zijn 'nieuwe' relatiestijl?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

23
23
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

17
17
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

34
34
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

67
67
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

57
57
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

141
141
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

191
191
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

426
426
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

183
183
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

280
280
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

159
159
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

193
193
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

475
475
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

42
42
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

120
120
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

257
257
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

538
538

Meer sportnieuws