Stunt Luca Brecel? Ronnie O'Sullivan doet boude belofte

door
Stunt Luca Brecel? Ronnie O'Sullivan doet boude belofte

Het is nog steeds maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde. De sympathieke Limburger kroonde zich toen tot wereldkampioen snooker. Na een periode van heel wat kommer en kwel kwam er nu... een onverwachte hulplijn.

LEES OOK: Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Krankzinnige WK-stunt

In 2023 pakte Brecel nog de wereldtitel na een krankzinnig toernooi. Onderweg naar de finale waren er een paar waanzinnige comebacks, finaal won de Genk-supporter in de eindstrijd met 18-15 van Mark Selby.

Sindsdien gaat het echter een pak minder met The Belgian Bullet. Nog zelden geraakte Brecel in de eindfase van een groot toernooi, naast de tafel liep zijn relatie met Laura Vanoverberghe recent op de klippen.

Sinds een aantal maanden zijn er echter weer tekenen van beterschap, mede door het feit dat Brecel maniakaal begon te sporten en heel wat gewicht verloor. Neem daar zijn onmiskenbare talent bij en mogelijk is hij nog tot grote dingen in staat, te beginnen volgende week in Sheffield?

"Kan je angst inboezemen"

Iemand die alvast nog veel vertrouwen heeft in de Limburger is... Ronnie O'Sullivan. De Engelsman is 7-voudig wereldkampioen en het absolute icoon van de snookersport. Hij bood nu zelfs zijn diensten aan.

"Ik zou graag een jonge speler een handje helpen in zijn ontwikkeling", vertelt O'Sullivan in een gesprek met TNT Sports, "maar ik zou ook graag met een topper werken die het WK kan winnen." Waarna de naam van Brecel viel. "Hij heeft het allemaal, maar met iemand als Luca werken, kan je ook wat angst inboezemen. Hij is zo'n natuurtalent", zo klonk het vol lof. Het is trouwens nog onzeker of Ronnie zelf meedoet in The Crucible, de voorbije toernooien liet hij aan zich voorbij gaan vanwege mentale problemen.

Waar ziet u Brecel stranden op dit WK?

Meest recent

‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

47
47
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

24
24
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

28
28
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

154
154
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

86
86
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

30
30
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

300
300
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

77
77
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

94
94
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

433
433
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

95
95
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

456
456
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

136
136
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

425
425
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

444
444
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

198
198
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

222
222
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

183
183
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

621
621
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

322
322
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

95
95
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

77
77
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

1079
1079
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

140
140
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

372
372

Meer sportnieuws