Stunt Luca Brecel? Ronnie O'Sullivan doet boude belofte

88 stemmen
Stunt Luca Brecel? Ronnie O'Sullivan doet boude belofte

Het is nog steeds maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde. De sympathieke Limburger kroonde zich toen tot wereldkampioen snooker. Na een periode van heel wat kommer en kwel kwam er nu... een onverwachte hulplijn.

LEES OOK: Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Krankzinnige WK-stunt

In 2023 pakte Brecel nog de wereldtitel na een krankzinnig toernooi. Onderweg naar de finale waren er een paar waanzinnige comebacks, finaal won de Genk-supporter in de eindstrijd met 18-15 van Mark Selby.

Sindsdien gaat het echter een pak minder met The Belgian Bullet. Nog zelden geraakte Brecel in de eindfase van een groot toernooi, naast de tafel liep zijn relatie met Laura Vanoverberghe recent op de klippen.

Sinds een aantal maanden zijn er echter weer tekenen van beterschap, mede door het feit dat Brecel maniakaal begon te sporten en heel wat gewicht verloor. Neem daar zijn onmiskenbare talent bij en mogelijk is hij nog tot grote dingen in staat, te beginnen volgende week in Sheffield?

"Kan je angst inboezemen"

Iemand die alvast nog veel vertrouwen heeft in de Limburger is... Ronnie O'Sullivan. De Engelsman is 7-voudig wereldkampioen en het absolute icoon van de snookersport. Hij bood nu zelfs zijn diensten aan.

"Ik zou graag een jonge speler een handje helpen in zijn ontwikkeling", vertelt O'Sullivan in een gesprek met TNT Sports, "maar ik zou ook graag met een topper werken die het WK kan winnen." Waarna de naam van Brecel viel. "Hij heeft het allemaal, maar met iemand als Luca werken, kan je ook wat angst inboezemen. Hij is zo'n natuurtalent", zo klonk het vol lof. Het is trouwens nog onzeker of Ronnie zelf meedoet in The Crucible, de voorbije toernooien liet hij aan zich voorbij gaan vanwege mentale problemen.

Waar ziet u Brecel stranden op dit WK?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

19
19
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

16
16
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

34
34
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

67
67
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

56
56
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

140
140
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

190
190
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

426
426
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

182
182
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

279
279
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

159
159
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

192
192
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

475
475
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

41
41
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

120
120
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

257
257
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

538
538

Meer sportnieuws