Ruben Van Gucht toont ballen: 'Staan op ontploffen'

46 stemmen
Ruben Van Gucht toont ballen: 'Staan op ontploffen'

Ruben Van Gucht wordt bedolven onder de aandacht en dat heeft heus niet alleen te maken met zijn 'journalistieke' capaciteiten. De blonde sportgod van de openbare omroep komt behoorlijk veel in het nieuws met vrouwelijk schoon, nu kampte hij zowaar met een apart mannelijk probleem.

LEES OOK: Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Storm over Miss België

De heisa rond de verkiezing van Miss België ligt nog vers in het geheugen. Ruben was daar aanwezig als jurylid, nadien was hij de inzet van een opmerkelijke weddenschap. Zo kon men inzetten op de vraag: 'Trouwen Ruben Van Gucht en de nieuwe Miss België binnen het jaar'.

Karen Jansen, momenteel de mooiste dame van het land, was not amused. Ook niet na een berichtje dat ze van Ruben kreeg via sociale media. De storm is nu echter gaan liggen, nadat Napoleon Games de weddenschap offline haalde.

"Zelfs dan werken ze nog hé vriend"

Maar uiteraard blijft Van Gucht wel de aandacht wegkapen. Deze keer was hij te gast in een opmerkelijke nieuwe quiz die gehouden wordt op Canvas.

Die kreeg de toepasselijke naam: 'De Krokusquiz'.  De verschillende teams kregen daar een wel heel aparte vraag voorgelegd:  “Stel dat Ruben dringend naar zijn echtgenote Blanka Vlašić in Split moet. Hij rijdt die 1680 kilometer nuchter (Van Gucht werd recent nog positief getest op alcohol) en aan een snelheid van 120 km/u. Hoe warm zijn de ballen van Ruben dan bij aankomst in Kroatië?”

De vraag kwam er niet zomaar, in 2009 werd een jonge Van Gucht exact getest op zijn 'ballen' in een programma van Marcel Vanthilt. Dit bij een onderzoek naar het effect van warmte op je balzak. Daaruit bleek dat bij zetelverwarming de temperatuur heel snel de hoogte ingaat.

Finaal bleek het juiste antwoord op deze vraag 90 graden te zijn, wat Van Gucht zelf sportief opnam. “En zelfs dan werken ze nog, hé vrienden”, zo klonk het gekscherend.

Vindt u Ruben Van Gucht een fijne mens?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

8
8
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

191
191
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

122
122
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

215
215
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

124
124
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

34
34
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

108
108
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

64
64
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

123
123
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

83
83
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

34
34
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

60
60
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

91
91
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

69
69
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

156
156
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

305
305
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1004
1004
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

229
229
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

114
114
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

230
230
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

119
119
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

319
319
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

117
117
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

616
616
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

664
664

Meer sportnieuws