KV-fan beleeft nachtmerrie: "Meermaals dood gewenst"

58 stemmen
KV-fan beleeft nachtmerrie:

KV Mechelen speelt vanavond een levensbelangrijke wedstrijd tegen AA Gent. Malinwa zit in een diep dal na een reeks alarmerende prestaties. Ook een grote (en bekende) fan van de club beleeft momenteel niet zijn beste periode door een heel opmerkelijk voorval.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Stoel van David Goffin wankelt

Zizou Bergs is goed op weg om de rol van beste mannelijke tennisser in te nemen. Jarenlang was die eer weggelegd voor David Goffin maar de flegmatieke Bergs klopt al enige tijd stevig op de deur.

Afgelopen weekend was de Limburger aan de slag met het Belgische team in de Alberberg te Hasselt, voor een confrontatie in de Davis Cup tegen Chili. Ongetwijfeld waren er ook weer enkele Geel-Rode vlaggen te bespeuren, al jarenlang is Bergs immers een grote fan van KV Mechelen.

Het werd aan absolute nagelbijter, waarbij Bergs in de beslissende set op het einde een break voorkwam. Hij vierde dat iets te enthousiast en kwam al springend onzacht in aanraking met tegenstander Garin.

Ware moddercampagne

Die laatste weigerde verder te spelen, waarna België de overwinning 'cadeau' kreeg. Daarmee was de kous echter niet af... Er ontspon zich een ware hetze, die de familie Bergs diep raakte.

Onder de posts van de tennisser en zijn familie op sociale media verschenen plots duizenden berichten van misnoegde Chileense fans. In een interview met Het Nieuwsblad keek vader Koen Bergs nu terug op een 'moeilijke' week. "Wij zijn nu een heel hechte familie. Iedereen was geschrokken van de ophef die hierrond ontstond. Al zondagavond, heel snel na de feiten, begon het bombardement. Met verbazing keken wij naar al die reacties. Niet iedereen van ons kon even goed de slaap vatten.”

Chili legde klacht neer bij de ITF en hoopt op een beslissend 5de duel (inclusief dus een forfait in het nadeel van Bergs). Of dat er ooit zal komen, is nog maar sterk de vraag.

Verdiende Bergs gewoon een diskwalificatie?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

47
47
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

27
27
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

40
40
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

48
48
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

43
43
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

81
81
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

61
61
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

226
226
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

63
63
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

43
43
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

106
106
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

739
739
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

452
452
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

407
407
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

220
220
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

809
809
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

560
560
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

296
296
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

274
274

Meer sportnieuws