KV-fan beleeft nachtmerrie: "Meermaals dood gewenst"

door
KV-fan beleeft nachtmerrie:

KV Mechelen speelt vanavond een levensbelangrijke wedstrijd tegen AA Gent. Malinwa zit in een diep dal na een reeks alarmerende prestaties. Ook een grote (en bekende) fan van de club beleeft momenteel niet zijn beste periode door een heel opmerkelijk voorval.

LEES OOK: Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Stoel van David Goffin wankelt

Zizou Bergs is goed op weg om de rol van beste mannelijke tennisser in te nemen. Jarenlang was die eer weggelegd voor David Goffin maar de flegmatieke Bergs klopt al enige tijd stevig op de deur.

Afgelopen weekend was de Limburger aan de slag met het Belgische team in de Alberberg te Hasselt, voor een confrontatie in de Davis Cup tegen Chili. Ongetwijfeld waren er ook weer enkele Geel-Rode vlaggen te bespeuren, al jarenlang is Bergs immers een grote fan van KV Mechelen.

Het werd aan absolute nagelbijter, waarbij Bergs in de beslissende set op het einde een break voorkwam. Hij vierde dat iets te enthousiast en kwam al springend onzacht in aanraking met tegenstander Garin.

Ware moddercampagne

Die laatste weigerde verder te spelen, waarna België de overwinning 'cadeau' kreeg. Daarmee was de kous echter niet af... Er ontspon zich een ware hetze, die de familie Bergs diep raakte.

Onder de posts van de tennisser en zijn familie op sociale media verschenen plots duizenden berichten van misnoegde Chileense fans. In een interview met Het Nieuwsblad keek vader Koen Bergs nu terug op een 'moeilijke' week. "Wij zijn nu een heel hechte familie. Iedereen was geschrokken van de ophef die hierrond ontstond. Al zondagavond, heel snel na de feiten, begon het bombardement. Met verbazing keken wij naar al die reacties. Niet iedereen van ons kon even goed de slaap vatten.”

Chili legde klacht neer bij de ITF en hoopt op een beslissend 5de duel (inclusief dus een forfait in het nadeel van Bergs). Of dat er ooit zal komen, is nog maar sterk de vraag.

Verdiende Bergs gewoon een diskwalificatie?

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

33
33
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

8
8
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

57
57
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

41
41
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

72
72
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

41
41
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

40
40
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

87
87
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

33
33
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

81
81
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

49
49
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

185
185
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

375
375
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

56
56
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

219
219
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

41
41
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

102
102
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

99
99
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

631
631
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

267
267
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

185
185
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

162
162
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

335
335
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

48
48

Meer sportnieuws