KV-fan beleeft nachtmerrie: "Meermaals dood gewenst"

door
KV-fan beleeft nachtmerrie:

KV Mechelen speelt vanavond een levensbelangrijke wedstrijd tegen AA Gent. Malinwa zit in een diep dal na een reeks alarmerende prestaties. Ook een grote (en bekende) fan van de club beleeft momenteel niet zijn beste periode door een heel opmerkelijk voorval.

LEES OOK: “Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Stoel van David Goffin wankelt

Zizou Bergs is goed op weg om de rol van beste mannelijke tennisser in te nemen. Jarenlang was die eer weggelegd voor David Goffin maar de flegmatieke Bergs klopt al enige tijd stevig op de deur.

Afgelopen weekend was de Limburger aan de slag met het Belgische team in de Alberberg te Hasselt, voor een confrontatie in de Davis Cup tegen Chili. Ongetwijfeld waren er ook weer enkele Geel-Rode vlaggen te bespeuren, al jarenlang is Bergs immers een grote fan van KV Mechelen.

Het werd aan absolute nagelbijter, waarbij Bergs in de beslissende set op het einde een break voorkwam. Hij vierde dat iets te enthousiast en kwam al springend onzacht in aanraking met tegenstander Garin.

Ware moddercampagne

Die laatste weigerde verder te spelen, waarna België de overwinning 'cadeau' kreeg. Daarmee was de kous echter niet af... Er ontspon zich een ware hetze, die de familie Bergs diep raakte.

Onder de posts van de tennisser en zijn familie op sociale media verschenen plots duizenden berichten van misnoegde Chileense fans. In een interview met Het Nieuwsblad keek vader Koen Bergs nu terug op een 'moeilijke' week. "Wij zijn nu een heel hechte familie. Iedereen was geschrokken van de ophef die hierrond ontstond. Al zondagavond, heel snel na de feiten, begon het bombardement. Met verbazing keken wij naar al die reacties. Niet iedereen van ons kon even goed de slaap vatten.”

Chili legde klacht neer bij de ITF en hoopt op een beslissend 5de duel (inclusief dus een forfait in het nadeel van Bergs). Of dat er ooit zal komen, is nog maar sterk de vraag.

Verdiende Bergs gewoon een diskwalificatie?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

23
23
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

41
41
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

22
22
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

172
172
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

269
269
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

34
34
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

134
134
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

316
316
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

367
367
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

186
186
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

616
616
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

412
412
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

94
94
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

198
198
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

131
131
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

119
119
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

443
443
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

683
683
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

333
333
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

188
188
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

557
557
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

550
550

Meer sportnieuws