KV-fan beleeft nachtmerrie: "Meermaals dood gewenst"

58
KV-fan beleeft nachtmerrie:

KV Mechelen speelt vanavond een levensbelangrijke wedstrijd tegen AA Gent. Malinwa zit in een diep dal na een reeks alarmerende prestaties. Ook een grote (en bekende) fan van de club beleeft momenteel niet zijn beste periode door een heel opmerkelijk voorval.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Stoel van David Goffin wankelt

Zizou Bergs is goed op weg om de rol van beste mannelijke tennisser in te nemen. Jarenlang was die eer weggelegd voor David Goffin maar de flegmatieke Bergs klopt al enige tijd stevig op de deur.

Afgelopen weekend was de Limburger aan de slag met het Belgische team in de Alberberg te Hasselt, voor een confrontatie in de Davis Cup tegen Chili. Ongetwijfeld waren er ook weer enkele Geel-Rode vlaggen te bespeuren, al jarenlang is Bergs immers een grote fan van KV Mechelen.

Het werd aan absolute nagelbijter, waarbij Bergs in de beslissende set op het einde een break voorkwam. Hij vierde dat iets te enthousiast en kwam al springend onzacht in aanraking met tegenstander Garin.

Ware moddercampagne

Die laatste weigerde verder te spelen, waarna België de overwinning 'cadeau' kreeg. Daarmee was de kous echter niet af... Er ontspon zich een ware hetze, die de familie Bergs diep raakte.

Onder de posts van de tennisser en zijn familie op sociale media verschenen plots duizenden berichten van misnoegde Chileense fans. In een interview met Het Nieuwsblad keek vader Koen Bergs nu terug op een 'moeilijke' week. "Wij zijn nu een heel hechte familie. Iedereen was geschrokken van de ophef die hierrond ontstond. Al zondagavond, heel snel na de feiten, begon het bombardement. Met verbazing keken wij naar al die reacties. Niet iedereen van ons kon even goed de slaap vatten.”

Chili legde klacht neer bij de ITF en hoopt op een beslissend 5de duel (inclusief dus een forfait in het nadeel van Bergs). Of dat er ooit zal komen, is nog maar sterk de vraag.

Verdiende Bergs gewoon een diskwalificatie?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

49
49
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

67
67
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

143
143
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

132
132
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

288
288
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

269
269
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

215
215
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

991
991

Meer sportnieuws