Marte Vannieuwkerke richt zich tot vader Karl: 'Ben zo niet'

306 stemmen
Marte Vannieuwkerke richt zich tot vader Karl: 'Ben zo niet'

Karl Vannieuwkerke ging nog niet zo lang geleden uit met de mama van twee van zijn (jonge) kinderen, Caroline Vereenooghe. Uit een vorig huwelijk heeft het VRT-gezicht ook twee kinderen, één daarvan maakt nu stevig furore.

LEES OOK: Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Voetbaltalent in familie Vannieuwkerke

Uit een vorige relatie heeft het sportanker met Marte en Jef dus ook al twee nakomelingen, die eerste speelt vrouwenvoetbal op een behoorlijk hoog niveau. Quasi wekelijks is Karl te vinden bij de wedstrijden van Famkes WDM, die in eerste nationale spelen (niveau onder de Super League).

Marte zelf gaf al aan dat haar vader 'haar meest vurige supporter' is. Zeker op momenten dat het op sportvlak iets rustiger is. Al is dat relatief uiteraard, nu Vannieuwkerke ook nog een prominente rol speelt binnen het nieuwe KVDO (opvolger KV Oostende).

Dat Marte zelf een stukje kan voetballen, mag ze nu ook bewijzen in het gloednieuwe programma: Masters of Madness, dat binnenkort te zien is via Play4 en Go Play. Daarin mogen voetbaltalenten in een competitie met 'aparte' reglementen hun kunnen tonen.

"Zij vonden dat..."

Een unieke kans, zo geeft Marte zelf aan bij Het Nieuwsblad.  “Er ging een nieuwe wereld open voor mij. Ze hadden mij gevraagd voor die testen en ze vonden blijkbaar dat ik het goed deed. Het was wel even wennen om plots naast die meisjes uit de Super League te staan."

Toch zijn er ook minder leuke kanten aan het verhaal. Zo blijkt Marte geen fan van... de media. “Op dat vlak ben ik meer zoals mijn mama. Papa heeft altijd meteen een gepast antwoord klaar, maar dat zit niet in mij. Ik bewonder hem daarvoor, maar ik blijf liever wat meer op de achtergrond. Maar ik werk er wel aan om wat meer voor mezelf op te komen", zo schept de dochter van Karl Vannieuwkerke duidelijkheid.

Wat is uw mening over Karl Vannieuwkerke?

Meest recent

'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

4
4
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

38
38
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

50
50
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

137
137
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

181
181
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

133
133
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

125
125
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

196
196
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

183
183
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

66
66
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

46
46
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

401
401
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

201
201
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

316
316
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

157
157
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

111
111
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

424
424
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

184
184
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

332
332
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

238
238
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

160
160
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

120
120

Meer sportnieuws