Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’: "Niet zo lang uit elkaar"

door
Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’:

Het huwelijk tussen Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic komt vaak in de media. De Belgische TV-presentator liet eerder al weten dat hij en de voormalige atlete een open relatie hebben. Van Gucht was deze keer te gast bij Bent Van Looy in het programma ‘Zingen is Goud’ en ook daar deed hij een opvallende onthulling.

Ruben Van Gucht is inmiddels al een tijdje getrouwd met Blanka Vlasic en samen hebben ze ook een zoontje Mondo. Vlasic woont in Kroatië terwijl Van Gucht een carrière in België heeft. Het koppel ziet elkaar aldus niet vaak. Tijdens ‘Zingen is Goud’ onthulde Van Gucht een ‘turbulente periode’ uit hun huwelijk.

LEES OOK: Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Geen ouders 

Ruben Van Gucht zong samen met Bent Van Looy het nummer 'Who You Love' van John Mayer. Dat was namelijk het nummer van de openingsdans op zijn trouwfeest met de Kroatische Vlasic. Er was echter niet zoveel volk aanwezig, liet Van Gucht weten. “Blanka en ik zijn in zeer intieme kring getrouwd. We zijn allebei mediafiguren en wilden het huwelijk voor onszelf houden.”

Er waren maar 25 personen uitgenodigd en slechts twee personen waren vanuit België naar Kroatië overgevlogen. “Dat was een redelijk turbulente periode. Ik was nog niet zo lang uit elkaar met mijn vorige echtgenote. Mijn ouders waren nog aan het rouwen om mijn vorige partner, en ik wilde hen toen niet al opnieuw meesleuren in een nieuw verhaal”, citeerde Het Laatste Nieuws de presentator.

Open huwelijk

Zoals geweten komt Van Gucht vaak in de media door vermeende ‘buitenechtelijke affaires’. Onlangs liet hij echter weten dat het geen ‘affaires’ zijn. Hij en Blanka Vlasic hebben namelijk een goede verstandhouding over wat er allemaal mag en niet mag. Het stel vrouwenbenen waar afgelopen zomer zoveel over gezegd en geschreven werd, was aldus goedgekeurd door vrouwlief.

Denk jij dat een 'open huwelijk' kan standhouden?

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

9
9
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

146
146
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

68
68
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

532
532
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

130
130
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

539
539
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

55
55
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

130
130
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

196
196
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

72
72
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

169
169
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

511
511
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

33
33
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

198
198
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

256
256
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

526
526
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

197
197
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

82
82
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

402
402
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

63
63

Meer sportnieuws