Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’: "Niet zo lang uit elkaar"

door
Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’:

Het huwelijk tussen Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic komt vaak in de media. De Belgische TV-presentator liet eerder al weten dat hij en de voormalige atlete een open relatie hebben. Van Gucht was deze keer te gast bij Bent Van Looy in het programma ‘Zingen is Goud’ en ook daar deed hij een opvallende onthulling.

Ruben Van Gucht is inmiddels al een tijdje getrouwd met Blanka Vlasic en samen hebben ze ook een zoontje Mondo. Vlasic woont in Kroatië terwijl Van Gucht een carrière in België heeft. Het koppel ziet elkaar aldus niet vaak. Tijdens ‘Zingen is Goud’ onthulde Van Gucht een ‘turbulente periode’ uit hun huwelijk.

LEES OOK: Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Geen ouders 

Ruben Van Gucht zong samen met Bent Van Looy het nummer 'Who You Love' van John Mayer. Dat was namelijk het nummer van de openingsdans op zijn trouwfeest met de Kroatische Vlasic. Er was echter niet zoveel volk aanwezig, liet Van Gucht weten. “Blanka en ik zijn in zeer intieme kring getrouwd. We zijn allebei mediafiguren en wilden het huwelijk voor onszelf houden.”

Er waren maar 25 personen uitgenodigd en slechts twee personen waren vanuit België naar Kroatië overgevlogen. “Dat was een redelijk turbulente periode. Ik was nog niet zo lang uit elkaar met mijn vorige echtgenote. Mijn ouders waren nog aan het rouwen om mijn vorige partner, en ik wilde hen toen niet al opnieuw meesleuren in een nieuw verhaal”, citeerde Het Laatste Nieuws de presentator.

Open huwelijk

Zoals geweten komt Van Gucht vaak in de media door vermeende ‘buitenechtelijke affaires’. Onlangs liet hij echter weten dat het geen ‘affaires’ zijn. Hij en Blanka Vlasic hebben namelijk een goede verstandhouding over wat er allemaal mag en niet mag. Het stel vrouwenbenen waar afgelopen zomer zoveel over gezegd en geschreven werd, was aldus goedgekeurd door vrouwlief.

Denk jij dat een 'open huwelijk' kan standhouden?

Meest recent

Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

23
23
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

16
16
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

17
17
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

60
60
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

77
77
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

121
121
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

377
377
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

77
77
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

375
375
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

118
118
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

177
177
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

135
135
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

123
123
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

332
332
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

136
136
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

583
583
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

191
191
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

225
225
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

240
240
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

134
134
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

368
368
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

213
213
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

279
279
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

389
389

Meer sportnieuws