Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’: "Niet zo lang uit elkaar"

door
Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’:

Het huwelijk tussen Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic komt vaak in de media. De Belgische TV-presentator liet eerder al weten dat hij en de voormalige atlete een open relatie hebben. Van Gucht was deze keer te gast bij Bent Van Looy in het programma ‘Zingen is Goud’ en ook daar deed hij een opvallende onthulling.

Ruben Van Gucht is inmiddels al een tijdje getrouwd met Blanka Vlasic en samen hebben ze ook een zoontje Mondo. Vlasic woont in Kroatië terwijl Van Gucht een carrière in België heeft. Het koppel ziet elkaar aldus niet vaak. Tijdens ‘Zingen is Goud’ onthulde Van Gucht een ‘turbulente periode’ uit hun huwelijk.

LEES OOK: Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Geen ouders 

Ruben Van Gucht zong samen met Bent Van Looy het nummer 'Who You Love' van John Mayer. Dat was namelijk het nummer van de openingsdans op zijn trouwfeest met de Kroatische Vlasic. Er was echter niet zoveel volk aanwezig, liet Van Gucht weten. “Blanka en ik zijn in zeer intieme kring getrouwd. We zijn allebei mediafiguren en wilden het huwelijk voor onszelf houden.”

Er waren maar 25 personen uitgenodigd en slechts twee personen waren vanuit België naar Kroatië overgevlogen. “Dat was een redelijk turbulente periode. Ik was nog niet zo lang uit elkaar met mijn vorige echtgenote. Mijn ouders waren nog aan het rouwen om mijn vorige partner, en ik wilde hen toen niet al opnieuw meesleuren in een nieuw verhaal”, citeerde Het Laatste Nieuws de presentator.

Open huwelijk

Zoals geweten komt Van Gucht vaak in de media door vermeende ‘buitenechtelijke affaires’. Onlangs liet hij echter weten dat het geen ‘affaires’ zijn. Hij en Blanka Vlasic hebben namelijk een goede verstandhouding over wat er allemaal mag en niet mag. Het stel vrouwenbenen waar afgelopen zomer zoveel over gezegd en geschreven werd, was aldus goedgekeurd door vrouwlief.

Denk jij dat een 'open huwelijk' kan standhouden?

Meest recent

Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

34
34
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

94
94
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

438
438
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

101
101
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

28
28
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

254
254
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

160
160
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

654
654
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

238
238
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

313
313
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

185
185
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

574
574
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

245
245
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

120
120
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

536
536
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

456
456
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

678
678
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

252
252
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

528
528
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

354
354
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

563
563
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

389
389
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

114
114

Meer sportnieuws