Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’: "Niet zo lang uit elkaar"

door
Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’:

Het huwelijk tussen Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic komt vaak in de media. De Belgische TV-presentator liet eerder al weten dat hij en de voormalige atlete een open relatie hebben. Van Gucht was deze keer te gast bij Bent Van Looy in het programma ‘Zingen is Goud’ en ook daar deed hij een opvallende onthulling.

Ruben Van Gucht is inmiddels al een tijdje getrouwd met Blanka Vlasic en samen hebben ze ook een zoontje Mondo. Vlasic woont in Kroatië terwijl Van Gucht een carrière in België heeft. Het koppel ziet elkaar aldus niet vaak. Tijdens ‘Zingen is Goud’ onthulde Van Gucht een ‘turbulente periode’ uit hun huwelijk.

LEES OOK: Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Geen ouders 

Ruben Van Gucht zong samen met Bent Van Looy het nummer 'Who You Love' van John Mayer. Dat was namelijk het nummer van de openingsdans op zijn trouwfeest met de Kroatische Vlasic. Er was echter niet zoveel volk aanwezig, liet Van Gucht weten. “Blanka en ik zijn in zeer intieme kring getrouwd. We zijn allebei mediafiguren en wilden het huwelijk voor onszelf houden.”

Er waren maar 25 personen uitgenodigd en slechts twee personen waren vanuit België naar Kroatië overgevlogen. “Dat was een redelijk turbulente periode. Ik was nog niet zo lang uit elkaar met mijn vorige echtgenote. Mijn ouders waren nog aan het rouwen om mijn vorige partner, en ik wilde hen toen niet al opnieuw meesleuren in een nieuw verhaal”, citeerde Het Laatste Nieuws de presentator.

Open huwelijk

Zoals geweten komt Van Gucht vaak in de media door vermeende ‘buitenechtelijke affaires’. Onlangs liet hij echter weten dat het geen ‘affaires’ zijn. Hij en Blanka Vlasic hebben namelijk een goede verstandhouding over wat er allemaal mag en niet mag. Het stel vrouwenbenen waar afgelopen zomer zoveel over gezegd en geschreven werd, was aldus goedgekeurd door vrouwlief.

Denk jij dat een 'open huwelijk' kan standhouden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

7
7
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

30
30
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

9
9
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

247
247
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

37
37
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

110
110
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

149
149
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

53
53
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

300
300
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

66
66
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

91
91
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

286
286
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

292
292
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

50
50
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

145
145
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

226
226
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

198
198
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

125
125
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

107
107
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

103
103
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

109
109

Meer sportnieuws