Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’: "Niet zo lang uit elkaar"

door
Ruben Van Gucht onthult ‘turbulente periode’:

Het huwelijk tussen Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic komt vaak in de media. De Belgische TV-presentator liet eerder al weten dat hij en de voormalige atlete een open relatie hebben. Van Gucht was deze keer te gast bij Bent Van Looy in het programma ‘Zingen is Goud’ en ook daar deed hij een opvallende onthulling.

Ruben Van Gucht is inmiddels al een tijdje getrouwd met Blanka Vlasic en samen hebben ze ook een zoontje Mondo. Vlasic woont in Kroatië terwijl Van Gucht een carrière in België heeft. Het koppel ziet elkaar aldus niet vaak. Tijdens ‘Zingen is Goud’ onthulde Van Gucht een ‘turbulente periode’ uit hun huwelijk.

LEES OOK: Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Geen ouders 

Ruben Van Gucht zong samen met Bent Van Looy het nummer 'Who You Love' van John Mayer. Dat was namelijk het nummer van de openingsdans op zijn trouwfeest met de Kroatische Vlasic. Er was echter niet zoveel volk aanwezig, liet Van Gucht weten. “Blanka en ik zijn in zeer intieme kring getrouwd. We zijn allebei mediafiguren en wilden het huwelijk voor onszelf houden.”

Er waren maar 25 personen uitgenodigd en slechts twee personen waren vanuit België naar Kroatië overgevlogen. “Dat was een redelijk turbulente periode. Ik was nog niet zo lang uit elkaar met mijn vorige echtgenote. Mijn ouders waren nog aan het rouwen om mijn vorige partner, en ik wilde hen toen niet al opnieuw meesleuren in een nieuw verhaal”, citeerde Het Laatste Nieuws de presentator.

Open huwelijk

Zoals geweten komt Van Gucht vaak in de media door vermeende ‘buitenechtelijke affaires’. Onlangs liet hij echter weten dat het geen ‘affaires’ zijn. Hij en Blanka Vlasic hebben namelijk een goede verstandhouding over wat er allemaal mag en niet mag. Het stel vrouwenbenen waar afgelopen zomer zoveel over gezegd en geschreven werd, was aldus goedgekeurd door vrouwlief.

Denk jij dat een 'open huwelijk' kan standhouden?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

31
31
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

42
42
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

37
37
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

58
58
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

55
55
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

220
220
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

55
55
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

229
229
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

96
96
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

42
42
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

340
340
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

138
138
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

377
377
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

477
477
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

314
314
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

122
122
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

194
194
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

338
338
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

322
322
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

284
284
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

905
905
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

476
476

Meer sportnieuws